Я китаянка.и я учусь русский язык сейчас.хочу найти россиян на интернете изучать русский язык?

ОбразованиеНаука+6
诚钰 张
так себе студент-филолог, разгильдяй по жизни  · 7 янв 2017

Greetings from Belarus! I'm student of Grodno State University and I'm specialized in Russian as a foreign language. I can help you with you problem:)

Thank you. Nice to meet you. Are you in Belarus now? Do you have Facebook, I don't often use VK😊